شورت کش پهن پشت چاپ مارک کمند

درباره فروشگاه کمند شورت

فروشگاه کمند شورت با 21 سال تجربه در زمینه تولید و عرضه ی انواع شورت زنانه و بچگانه فعالیت دارد که با در نظر گرفتن حساس بودن این نوع لباس برای زنان از نظر دوخت و پارچه بهترین ها را در نظر می گیرد. 

البته به علاوه ی داشتن این میزان سابقه استفاده از پارچه های نخ پنبه و لاکرا و پارچه سوپر هم نقش بسزایی در تولید بی نظیر انواع شورت های زنانه در سایز های مختلف، رنگبندی منحصربفرد و طرح های متنوع داشته است. 

با سابقه ای که این فروشگاه داشته باعث شده تا بتواند مشتریان زیادی با رضایت کامل داشته باشد و بتواند بهترین ها را به شما بانوان عزیز عرضه نماید. 

نحوه برش با دستگاه فوق حرفه ای

نحوه برش شورت لیفه ای  با حرفه ای ترین دستگاه توسط شخص ماهر بدون کمترین ایراد انجام شده است.

معرفی کوتاه از خودم.

من مهدی کمندی متولد سال 1366 صادره از همدان ولی بزرگ شده تهران هستم از سن 12سالگی در تولیدی مشغول بکار شدم و سال 1379به صورت رسمی شروع به کار کردم ودرسال 1395 به لطف خدا تولیدی لباس زیر زدم و الان یک کارخونه بزرگ تولیدی لباس زیردارم. دو تا برند دارم بنام مارکM.K و کمند کار اقتصادی و اعلا.
یکبار از تولیدی کمند خرید کنین مشتری همیشگیمون میشین .
تولیدی کمند این اطمینان و تضمین و به شما مشتری عزیز ارائه میده خرید کردین از کیفیت کار خوشتون نیومد یانتونستین بفروشین میتونین به خودمون بس بدین. چون اولین اولویت ما رضایت مشتری است.

از محصولات ما دیدن کنید.