عوامل موثر بر قیمت شورت جعبه ای لیفه ای

 


هر زمان که صحبت از شورت جعبه ای میکنیم،منظور شورت های لیفه ای هستند که از پارچه پنبه سوپر استفاده شده است.شورت های لیفه ای نمونه هاوتقسیم بندی های زیادی دارند.جذابیت طرح های لیفه ای سبب شده است که طرفداران زیادی داشته باشد و هم اینکه میزان فروش لیفه ای ها را افزایش دهد.

با توجه به انواع مختلف شورت جعبه ای لیفه ای،قیمت آن ها از لحاظ طرح،جنس،مواد بکار رفته در آن،کیفیت و موارد دیگر با یکدیگر متفاوت هستند.برای دانستن ویژگی های منحصر به فرد شورت لیفه ای وبراورد قیمت انواع شورت های جعبه ای لیفه ای میتوانید این مقاله را مطالعه کنید ،تا هنگام خرید انتخاب درستی داشته باشید.

 

نکات تأثیر گذار در قیمت شورت جعبه ای لیفه ای 

باتوجه به تنوع زیاد در این حوزه،قیمت های متغیری وجود دارند.در چنین شرایطی برخی عوامل هستند که به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تعیین قیمت های نهایی لباس زیر از جمله شورت جعبه ای لیفه ای تاثیر می گذارند که عبارتند از:

 سایز

•جنس وکیفیت پارچه

•تنوع در مدل

•کشور و برند تولید کننده

برای ثبت سفارش انواع محصولات لباس زیر از قبیل شورت،سوتین وغیره می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت شورت جعبه ای لیفه ای- تولیدی کمند

عوامل موثر بر قیمت شورت جعبه ای لیفه ای -تولیدی کمند

سایز: شورت ها اغلب در اندازه های مختلف و در سایزهای استاندارد تولید میشوند بدین ترتیب قیمت شورت های لیفه ای جعبه ای با شورت لیفه ای معمولی با یکدیگر متفاوت هستند.در شورت های جعبه ای معمولا پاچه،وزن،جعبه کش خوب به کاربرده میشود به همین دلیل علت دارای قیمت بالاتر می باشد.

جنس و کیفیت پارچه جعبه ای لیفه ای: پارچه هایی که برای شورت جعبه ای لیفه ای مورد استفاده قرار می گیرند باعث کیفیت های مطلوبی میشود معمولا در شورت های جعبه ای از پارچه های از جنس پنبه سوپر ۱۰۰درصد نخ تضمینی استفاده میشود. پارچه های که از جنس پنبه می‌باشد کیفیت بهتری دارند.

تنوع در مدل های لیفه ای جعبه ای: لباس زیر انواع بسیار مختلفی دارند که متناسب با جنسیت،سلیقه و سن متنوع تر می باشد و همچنین در رنگ ها و طرح های گسترده ای تولید میشوند. در حقیقت از عوامل مهمی که در قیمت شورت جعبه ای لیفه ای تاثیر میگذارد پارچه،کش و طرح آن ها می‌باشد که این عامل نیز به کیفیت پارچه بستگی دارد.

عوامل موثر بر قیمت شورت جعبه ای لیفه ای-تولیدی کمند

عوامل موثر برقیمت شورت جعبه ای لیفه ای-تولیدی کمند انتخاب لباس زیر مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید نکات مهمی از جمله جنس،سایز،کش آن را در نظر بگیرید

تولیدی کمند بهترین و مرغوب ترین محصولات لباس زیر از قبیل شورت،سوتین،نیم تنه،ست اسفنجی وغیره با بهترین کیفیت و جنس عالی ،دوخت تمیز به شما ارائه میکند.برای مشاهده محصولات برند کمند وارد سایت شده و سفارشات خود را ثبت کنید. 

 

 

 

مقالات مرتبط :

محصولات پیشنهادی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.